Thalgo rituály

JEMNÝ TELOVÝ PÍLING – Descomask
Krémový píling s obsahom červenej riasy je vhodný pre všetky typy pleti. Pokožka je po použití jemnejšia a lepšie prijíma ďalšie produkty alebo hĺbkové ošetrenia. Následne na telo nanesieme jemnú hydratačnú emulziu, ktorá má vysoké vyživujúce a hydratačné účinky. Výsledkom ošetrenia je jemná a hodvábne hladká pokožka. Výborné ošetrenie aj pre tehotné ženy. Používajte 1 – 2 x týždenne.
Čas trvania: 30 minút Cena: 28,00 €


POLYNÉZSKY CELOTELOVÝ PÍLING – NOVINKA
Píling exotickej kokosovej vône, ktorý zrelaxuje celé telo a tým pripraví pokožku na použitie jemného kokosového olejčeka na záver, ktorý bude pokožka oveľa lepšie vstrebávať a dosiahnete tak optimálny výsledok jemnej a hodvábne hladkej pokožky. Používajte 1 – 2 x týždenne.
Čas trvania: 30 minút Cena: 35,00 €


ZÁBAL z Mikronizovaných morských rias s masážou LC24 – kontúrovanie, celulitída
Telové ošetrenie poskytuje intenzívnu remineralizáciu a detoxikáciu tela. Pôsobí proti nadmernému zadržovaniu vody, akumuláciu toxínov a tukovým vankúšikom. Morské riasy Thalgo sú ideálne pre pokožku trpiacu psoriázou, ekzémami, pre všeobecný dobrý pocit a pre uvoľnenie bolestí svalov a kĺbov. Po nanesení gélu z morských rias nasleduje zábal z rozomletých morských rias a následne špeciálna masáž LC24 so zoštíhlujúcimi drenážnymi účinkami dôležitá pre boj proti celulitíde s 24 hodinovou účinnosťou. ÚČINOK: kontúrovanie, anticelulitídny, remineralizácia, detoxikácia, odvodnenie, podpora metabolizmu, blahodárny účinok na pokožku
Čas trvania: 75 minút Cena: 55,00 €


THALGOMINCE – ošetrenie na celulitídu a kontúrovanie so zoštíhľujúcou masážou LC24 a plastickou lokálnou maskou
Toto ošetrenie bolo vyvinuté na základe najmodernejších výskumov. Intenzívne ošetrenie pre kontúrovanie, na lokalizovanú celulitídu, ochabnutú kožu a strie v oblasti bokov, stehien a zadku, kde sa aplikuje zoštíhlujúci koncentrát a príjemná plastická maska. Má vynikajúce lokálne účinky na odbúravanie tukových vankúšov, celulitídu, , ochabnutú pokožku a strie. Pred aplikáciou masky sa prevádza kontúrovací píling Thalgomince a špeciálna masáž LC24 so zoštihlujúcimi drenážnymi účinkami.
Čas trvania: 75 minút Cena: 67,00 €


MORSKÁ PREDOHRA – bahenný zábal v zahrievacej deke s pílingom morskou soľou
Vrchol v exfoliácii, pre vyhladenie pokožky a odstránenie suchej pokožky. Relaxuje a remineralizuje pokožku. Ideálne ošetrenie pred dovolenkou a v kombinácii so samoopaľovaním. Vhodné pre osoby alergické na jód alebo s problémami so štítnou žľazou. Produkt Morské bahno neobsahuje jód. Toto ošetrenie je vhodné previesť ako prípravné ošetrenie pred ďalšími ošetřeními těla.
Čas trvania: 75 minút Cena: 62,00 €


„MER & SENS“ – Masáž lávovými kameňmi
Tieto kamene sú vytvorené z minerálov, ktoré sú zdrojom rovnováhy. Studené kamene pochádzajú z morských hlbín, kde sú omieľané neustálym pohybom vĺn, ktoré ich tvarujú do jemných tvarov. Teplé vulkanické kamene pochádzajú z hlbín zeme a dostávajú sa do mora v dlhom toku lávy. Túto dualitu si môžete vychutnať pri tejto jedinečnej relaxačnej masáži, zbaví vás stresu a únavy.
Čas trvania: 45 minút Cena: 40,00 €


„MER & SENS“ – Masáž lávovými kameňmi a píling z morských rias
Pri ošetrení tela je aplikovaný pomocou kameňov píling z morských rias a morskej soli, potom sa prevádza masáž celého tela výživným olejom a lávovými kameňmi. Toto ošetrenie je je nielen originálne ale hlavne účinné. Metóda „Mer & sens“ navodzuje vďaka svojim masážnym ťahom, rytmu a sile kameňov veľmi hlbokú relaxáciu a priamo navádza k spánku.
Čas trvania: 75 minút Cena: 60,00 €

Kontakty

Adresa
TATRA HOTEL SLOVAKIA, a.s.
Štrbské Pleso 33
Vysoké Tatry 059 85
Telefón
052/784 89 99
Fax
052/449 25 90
E-mail
recepcia@hotelpatria.sk

Buďte informovaní

Napísali o nás

Napísali o nás

Odkazy

Linky
Obchodné podmienky
Ubytovací poriadok
Na stiahnutie
Projekt SIEA
Zmluvy
Licencia
2016 Hotel PATRIA ****
Všetky práva vyhradené
Autor stránky
2016 HTSys, s.r.o.